Skip to main content

Obecna działalność firmy Comarch skupia się na dwóch głównych obszarach – zintegrowanych systemach do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP oraz na oprogramowaniu dostępnym w chmurze obliczeniowej (tzw. cloud computing).

Jeżeli chodzi o rozwój systemów klasy ERP, to niedawno swą premierę miały nowe wersje systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, natomiast na 30.10.2013 planowana jest premiera nowej odsłony systemu Comarch ERP Altum – 5.6. Najważniejsze zmiany, jakie zostaną wprowadzone polegać mają przede wszystkim na podniesieniu wydajności oraz stabilności pracy na tym oprogramowaniu.

Jeżeli chodzi o rozwiązania dostępne w modelu usługowym to nowości dotyczą portalu zrzeszającego biura rachunkowe pracujące na programach Comarch (iKsięgowość24), a także aplikacji do fakturowania (iFaktury24):

  • iKsięgowość24 – wszystkich klientów zainteresowanych promocją swej oferty wśród biur księgowych i ich klientów zachęcamy do promocji na portalu iKsięgowość24 dzięki umożliwieniu zamieszczania w nim linków sponsorowanych i banerów reklamowych.
  • iFaktury24 – w związku ze zmianami prawnymi, wprowadzonymi Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 18.03.2013 firma Comarch wypuściła nową wersję tej aplikacji, zawierającą poprawione wersje deklaracji VAT-7 i VAT-7K.

Również inni producenci IT cały czas modernizują swą ofertę.

Wszelkich informacji udzieli Państwu nasz Dział Handlowy.