Skip to main content

System Comarch ERP XL jest jednym z najczęściej wybieranych systemów informatycznych w Polsce co również potwierdza raport firmy analitycznej DiS. Aktualnie na systemie pracuje ponad 4000 firm. W ostatnim roku w rozwiązanie zainwestowało 365 firm z różnych sektorów gospodarki. Ten fakt jest mocnym potwierdzeniem jakości rozwiązania. W tej chwili nasi specjaliści są zaangażowani we wdrożenia i serwis systemu ERP XL oraz opracowywanie specyficznych dodatków pisanych na zlecenie Klienta.

Producent oprogramowania Comarch ERP XL cały czas rozwija oprogramowanie pod względem systemowym i funkcjonalnym. W ostatnim czasie ukazała się nowa wersja systemu ERP XL2013.2 w której zmieniono interfejs. Nowy interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze i jest przyjemniejszy dla oka. Zaprojektowana nowa szata graficzna systemu wprowadza szereg możliwości wpływających na wygląd, komfort oraz ergonomie pracy. Najbardziej widoczną zmianą w systemie jest wprowadzenie wstążki na wzór najnowszych wersji MS Office. Wprowadzenie mechanizmu wstążki umożliwiło:

  • sortowanie na listach po wskazanych kolumnach
  • zmiany wielkości wyświetlanych okien
  • większa elastyczność w dopasowywaniu ustawień kolumn na listach do potrzeb użytkownika (operatora) itp.

Chcesz zobaczyć jak wygląda nowy interfejs? Jakie nowe funkcje i aplikacje zostały opracowane ułatwiające Ci codzinną pracę?

Zapraszamy na darmową prezentację systemu Comarch ERP XL.

Zadzwoń 12 634 05 44 lub napisz erp@polkas.pl