Skip to main content

Sprzedaż internetowa jest coraz popularniejszym kanałem sprzedaży. Wraz z jej rozwojem rosną oczekiwania użytkowników sklepów internetowych względem funkcjonalności oprogramowania. Krakowski producent oprogramowania klasy ERP, firma Comarch stawia mocny nacisk na rozwój funkcjonalności systemów informatycznych. E-sklep ERP Comarch jest platformą przeznaczoną do sprzedaży w Internecie. Rozwiązanie zostało opracowane przez specjalistów firmy Comarch już w 2007 roku. Aktualnie z platformy e-sklep korzysta ponad 500 firm z Polski i Niemiec.

W najnowszej wersji 6.5 oprogramowania e-sklep pojawiło się 38 nowych funkcjonalności. Poniżej publikujemy tylko wybrane nowe możliwości e-sklepu:

  • programowanie współpracuje z usługą PayByNet przez co znacznie przyspiesza się proces realizacji zamówień
  • system współpracuje z systemem FreshMail, czyli nowoczesnym narzędziem pozwalającym na prowadzenie kampanii e-mail marketingowych 
  • usprawniono proces składania zamówień, naliczania kosztów dostawy itp.

Platforma e-sklep jest zintegrowana z systemami klasy ERP firmy Comarch, z wirtualna galerią handlową iMall24 stworzoną z myślą o klientach Comarch oraz z Allegro, Facebookiem.

E-sklep ERP Comarch dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach: standard (dla firm prowadzących sprzedaż w modelu B2C) oraz enterprise (dedykowany dla firm prowadzących sprzedaż w kanale B2B).

Więcej informacji na temat rozwiązania udzieli Państwu nasz Dział Handlowy. Zapraszamy do kontaktu z nami.