Skip to main content

W lutym firma Soneta, producent oprogramowania enova, proponuje kolejne promocje zarówno dla nowych Klientów, jak też Klientów korzystających już z systemu enova.

1. Nowi Klienci, rezygnujący z dotychczasowego oprogramowania w technologii Windows lub DOS, mają możliwość zakupu modułów systemu enova z upustem. Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie faktur zakupu lub certyfikatów, natomiast wysokość przyznanego rabatu uzgadniana jest w zależności od rodzaju oprogramowania, z którego rezygnuje Klient.

2. Aktualni Klienci, zarejestrowani do 31 stycznia 2014, mają możliwość dokupienia pierwszego stanowiska modułu, którego do tej pory nie używali, ze zniżką 20 %. W kolejnych miesiącach wysokość upustu będzie maleć.

3. Kolejna propozycja dotyczy zarówno Klientów korzystających już z systemu enova, jak też Klientów nowych. Wszyscy mają możliwość kupienia nowych modułów enova365 ze zniżką 20 %.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez firmę Soneta, celem uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Polkas.