Skip to main content

Nowy rok przyniósł nam szereg nowości związanych z podatkiem VAT oraz momentem, w którym obowiązek podatkowy powstaje. Producenci systemów informatycznych zostali tym samym zmuszeni do udostępnienia aktualizacji programów, a ich użytkownicy do zaktualizowania oprogramowania do najnowszych wersji.

Okazję tą sprawnie wykorzystali niektórzy producenci systemów IT, w tym również firma Sage, która mniej więcej w tym samym czasie udostępniła wzbogacone wersje modułów programu Symfonia. Moduły oznaczone są słowem „Pro”, np. Handel Pro czy Finanse i Księgowość Pro.

Bogatsza funkcjonalność modułów z rodziny Pro polega na udostępnieniu ich użytkownikom szeregu raportów i analiz prezentowanych w formie graficznej.
Jest to szczególnie przydatne dla kadry zarządzającej i kierowników, którzy zamiast mozolnego analizowania danych liczbowych z tabel mogą w łatwy sposób wyświetlić je w formie kolorowych wykresów. Oprócz niewątpliwego waloru estetycznego ma to niebagatelny wpływ na szybkość przetwarzania dużej ilości informacji.

Jeżeli wahają się Państwo czy warto zainwestować w Symfonię Pro, prosimy o kontakt, zaprezentujemy Państwu oprogramowanie Symfonia w obydwu wersjach.

Dodatkowo z gamy rozwiązań firmy Sage w naszej ofercie znajdą Państwo System Zarządzania Forte.