Skip to main content

Od powstania firmy POLKAS dążymy do ciągłego rozwoju. Chęć podejmowania nowych wyzwań umożliwiło nam zgromadzenia doświadczenia które sprawiło że staliśmy z jednym liderów sprzedaży, oraz serwisu urządzeń takich jak NOVITUS, ELZAB, POSNET czy MA-GA

 

Firma POLKAS podjęła nowe wyzwanie w dziedzinie pakowarek próżniowych, producentów takich jak MULTIVAC, TEPRO, TURBOVAC. Oprócz sprzedaży urządzeń specjalizujemy się w ich serwisie.

 

Z początkiem marca tego roku u naszych stałych klientów dokonaliśmy uruchomienia dwóch pakowarek próżniowych dwukomorowych, modelu C500 firmy MULTIVAC.

Krótka charakterystyka urządzenia:

 

Pakowarka wytwarzająca atmosferę ochronną, podwójny zgrzew, wymiary komór próżniowych o wielkości 650/745/200 do których można zapakować porcję produktu o masie do 10kg. Pakowarka wyposażona jest w pompę próżniową Buch. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych pomp na świecie o wydajności 100m3/h. Filtr próżniowy zapewniający higienę pracy. Automatyczne i progresywne napowietrzanie oraz 30 programów do ustawienia parametrów próżni oraz do gazowania odpowiedniej mieszanki MPa która wydłuża okres przydatności pakowanego produktu.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem i zapoznania także z innymi modelami pakowarek próżniowych.