Skip to main content

 

Od wielu lat właściciele punktów gastronomicznych zastanawiają się nad usprawnieniem swojego biznesu pod względem kontroli magazynu, sprzedaży czy personelu.

Firma POLKAS wychodząc naprzeciw zapotrzebowanom naszych klientów wraz z producentem oprogramowania Insoft proponuje idealne rozwiązanie.

 

Oprogramowanie PC-Gastronom jest to rozwiązanie które umożliwia w sposób sprawny i szybki profesjonalną obsługę Państwa klientów.

Panel sprzedaży został tak zaprojektowany żeby personel który będzie obsługiwał klientów miał ułatwione zadanie. Program umożliwia pracę kilku użytkowników naraz w taki sposób aby każdy z nich mógł mieć otwarte po kilka rachunków jednocześnie.

 

PC-Gastronom posiada również możliwość tworzenia tak zwanych receptur gdzie np. Dana potrwa składa się z kilku produktów po wydaniu towaru oprogramowanie automatycznie powoduje zmniejszenie ilość składników ze stanu magazynowego.

 

Poza tym można przeprowadzać w każdej chwili szczegółowe analizy on-line na podstawie danych o sprzedaży, m.in. o wartości zamówień i rachunków w danym okresie, raporty o liczbie klientów w każdej godzinie funkcjonowania, szczegółowe rejestry sprzedaży.

Zapraszamy do naszego salonu (Kraków, ul. Pasternik 94), na bezpłatną prezentację oprogramowania i przygotowanie dla Państwa najlepszego rozwiązania.

Można także skorzystać z bezpłatnych porad doświadczonego Zespołu POLKAS, a także w dziedzinach urządzeń fiskalnych, urządzenia Ma-Ga czy oprogramowania magazynowego PC-Market.