Skip to main content

Firma INSOFT producent oprogramowania sklepowo-magazynowego PC-Market udostępniła nową wersję oprogramowania w wersji 7.3.117 w której wprowadzone zostały dodatkowe funkcje w poszczególnych modułach.

W samym programie PC-Market dodano:
Nowe raporty ilościowo – wartościowe ze względu na nierotujące towary oraz rejestr zwrotów towarów i usług. Dodatkowo w raporcie sprzedaży towarów dodano nowe opcje grupowania.
W modułach programu – KKedytor i KKstandard dodano nowe parametry wydruków zarówno w wielkości wydruku oraz orientacji (pozioma i pionowa) oraz nowe pola cen jednostkowych.
W module Konsoli Kupca wprowadzono:
– do ‘systemu lojalnościowego’ opcję raportu o “obrót punktami lojalnościowymi”,
– możliwość drukowania kopii paragonów drukowanych w sklepie,
– opcję wejścia w przeglądanie zapisu monitoringu operacji;
W programie PC-Gastronom rozbudowano opcje budowania „zestawów”.

Dodatkowo wykonana została synchronizacja rabatów udzielanych z poziomu PC-POS w programie PC Market, dodana obsługa nowych urządzeń oraz zoptymalizowana praca urządzeń dotychczas współpracujących z programem.

Klientów zainteresowanych wdrożeniem u siebie oprogramowania PC-Market zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej prezentacji działania programu. W celu ustalenia terminu i miejsca jej przeprowadzenia zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod tel. 12 6340544.