Skip to main content

Z takimi zapytaniami spotykamy się dość często. Na pewno warte polecenia są systemy enova365 i Comarch ERP Optima. Intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs to pierwsze zalety, które dostrzega użytkownik. W zakresie konfiguracji programy te są elastyczne i zapewniają możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Co ważne – zawsze są zgodne z przepisami prawa. Można też w każdej chwili rozbudować je o kolejne stanowiska i dodatkowe moduły – dlatego są dobre zarówno dla małych firm, jak i przedsiębiorstw działających na dużą skalę.

Natomiast nie ma jedynej słusznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Każda firma ma swoją określoną specyfikę pracy, której program musi odpowiadać. Wybór programów na rynku jest duży, dlatego ważne jest, żeby odpowiednio sprecyzować swoje potrzeby. Dlatego oprócz podstawowych funkcjonalności musimy dokładnie określić wymagania Klienta w zakresie np. ilości magazynów, wystawiania faktur walutowych, obiegu dokumentów, schematów wydruków, zakresu uprawnień i kilku innych kwestii.

Dlatego pytanie tytułowe powinno brzmieć „Jaki jest najlepszy program do prowadzenia magazynu z fakturowaniem dla mojej firmy?”

Żeby na nie odpowiedzieć, specjaliści Polkas spotykają się z Klientami, poznając ich oczekiwania i przeprowadzając analizę potrzeb. Na jej podstawie przygotowujemy ofertę na taki program, który najlepiej na nie odpowie. Dzięki temu, że jesteśmy niezależnym dostawcą oprogramowania, mamy możliwość wyboru z szerokiego wachlarza programów, bez narzucania jednego tylko systemu.

Jeżeli chcą Państwo wdrożyć w firmie program magazynowy (i nie tylko), zapraszamy do kontaktu!