Skip to main content

Maj 2014 r. przynosi kolejne propozycje dotyczące intratnych rabatów na zakup systemu do zarządzania enova. Tym razem oferta dotyczy systemu enova365.

W maju pojawia się także oferta specjalna – enova365 Workflow w promocyjnych cenach!

Propozycja dedykowana jest zarówno nowym Klientom, nie posiadającym do tej pory modułów enova365, jak też użytkownikom korzystającym już z oprogramowania enova365.

  1. Pierwsza propozycja skierowana jest do Klientów, którzy do tej pory nie korzystali z żadnych modułów systemu enova365. Każdy nowy Klient ma prawo do zakupu modułów enova365 z wysokim upustem. Warunkiem przyznania upustu jest rezygnacja z dotychczasowego oprogramowania do zarządzania oraz okazanie faktur zakupu lub certyfikatów poświadczających nabycie wcześniej używanego oprogramowania.

  2. Druga propozycja skierowana jest do Klientów, którzy użytkują już moduły systemu enova365. Klienci Ci mają możliwość zakupu kolejnych modułów enova365, z których nie korzystali do tej pory, z 15% upustem. Promocja dotyczy wszystkich Klientów zarejestrowanych w firmie Soneta do 30 kwietnia 2014 r. oraz pierwszego stanowiska nowego modułu enova365.

  3. Oferta dedykowana zarówno Klientom aktualnym, jak też nowym, dotyczy zakupu modułu enova365 Workflow. W zależności od ilości kupowanych stanowisk Klienci mają szansę na zakup modułu z upustem 15%, 23% czy 30% !!!

Każdą z powyższych propozycji można połączyć ze stałą promocją proponowaną przez firmę Soneta – Procent za baner!

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych propozycji firmy Soneta – Maj z enova365. W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji!!!