Skip to main content

Comarch ogłosił coś, czego wszyscy spodziewali się już dawno. Po wygaszeniu wsparcia dla działającej pod systemem operacyjnym DOS Książki Podatkowej wraz z końcem roku 2019 zakończone zostanie wsparcie dla całej Comarch ERP Klasyki. W związku z tym ostatni upgrade możliwy będzie do zrealizowania najpóźniej w dniu 31 grudnia bieżącego roku. Decyzja ta podyktowana została ograniczeniami technologicznymi, z jakimi nie potrafiła sobie poradzić przestarzała technologia DOS.

Zachęcamy więc do migracji z tego oprogramowania na nowoczesne i w pełni wspierane systemy firmy Comarch: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum. Jest to tym bardziej warte rozważenia, że Comarch przygotował bardzo korzystane warunki migracji.

Przy przejściu na program Comarch ERP Optima użytkownicy Klasyki na gwarancji mogą uzyskać nawet 40% rabatu, a jeżeli okres gwarancji na Klasykę już minął, wówczas rabat nie może przekroczyć 30% wartości kupowanych licencji.

Przy migracji na Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum wartości rabatów wynoszą odpowiednio 30% (jeżeli Klasyka na gwarancji) i 20% (jeżeli Klasyka po gwarancji).

Są to maksymalne wysokości rabatów, ponieważ upust nie może być większy, niż sumaryczna wartość posiadanych licencji programu Comarch ERP Klasyka.

POLKAS dysponuje dużym doświadczeniem w zakresie migracji danych z Klasyki do innych programów, nie tylko autorstwa Comarch, również do enova365, Sage Symfonia i Sage Symfonia ERP (dawny system zarządzania Forte).