Skip to main content

Piłkarskie emocje, jakimi żyliśmy przez ostatni miesiąc dobiegły końca, na szczęście w dalszym ciągu mamy powody do uniesień! Jednym z nich jest lipcowa promocja ogłoszona przez Sonetę, pod wiele mówiącym tytułem MultiALL. Skojarzenia z Mundialem są oczywiste, jednak hasło to można rozumieć też jako „multi dla wszystkich”.

Multi to określenie multi-interfejsowej wersji enovy. Umożliwia ona pracę zarówno w modelu tradycyjnym, stacjonarnie, jak również dzięki responsywnemu interfejsowi za pośrednictwem urządzeń mobilnych – tabletów i smartfonów.

Ogłoszona na lipiec promocja daje możliwość zakupu modułów w wersjach multi w cenie wersji standard (wersja standard różni się tym, że nie jest wyposażona w interfejsy dostosowane do pracy na urządzeniach mobilnych). Promocja ta skutkuje otrzymaniem rabatów w następującej wysokości:

  • 25% – dla licencji w wersjach złotych,

  • 15% – dla licencji w wersjach platynowych.

Z warunków tych skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci, a swym zakresem obejmuje ona zakup nowych modułów lub dokupienie kolejnych stanowisk do już posiadanych. Dotyczy wszystkich wersji kolorystycznych programu enova365, czyli wersji srebrnej, wersji złotej oraz wersji platynowej – jedno i wielofirmowej. Podobnie jak w przypadku innych promocji, warunków tych nie można zastosować do oprogramowania wynajmowanego w modelu ASP i Software as a Service, a także w stosunku do modułów dodatkowych.

Czas trwania promocji ograniczony jest do 31 lipca bieżącego roku.