Skip to main content

W związku z nieuchronnym zbliżaniem się terminu, w którym każdy mikroprzedsiębiorca będzie zobowiązany do wysyłki JPK_VAT, Comarch udostępnia swoje oprogramowanie na rok bez żadnych opłat!

Promocja dotyczy programu Comarch ERP XT oraz pakietu Start Mikrofirma Comarch ERP Optima. Skierowana jest do właścicieli mikrofirm, którzy do tej pory nie korzystali z produktów i usług Comarch. Systemy objęte promocją zapewniają łatwą oraz bezpieczną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego. Zostały sprawdzone już przez wiele małych, średnich i dużych firm. Umożliwiają zarówno pracę mobilną, jak i stacjonarną, pozwalając na efektywniejszą pracę, oszczędność czasu i lepszą kontrolę nad dokumentami – ręczne wystawiane faktury mogą odejść na zasłużoną emeryturę.

Udostępniane w ramach promocji systemy umożliwiają wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz – co najważniejsze – generowanie oraz przesyłanie pliku JPK_VAT do bramki Ministerstwa Finansów. Dzięki temu każdy mikroprzedsiębiorca ma w zasięgu ręki system informatyczny dostosowany do wymogów prawa podatkowego.

Warto skorzystać z tej możliwości i przetestować system jeszcze przed pierwszą wysyłką pliku JPK_VAT. Wszystkich zainteresowanych promocją zapraszamy do kontaktu z Działem Systemów ERP – nasi doradcy udzielą wszelkich potrzebnych informacji telefonicznie 12 634 05 44 lub mailowo erp@polkas.pl.