Skip to main content

Usługa firmy Comarch iBard24 pozwala na przechowywanie aktualnych kopii baz danych Klientów w bezpiecznej chmurze Comarch. iBard24 to dedykowana konkretnej firmie, wydzielona przestrzeń dyskowa w Comarch Data Center. iBard24 jest doskonałą propozycją sprawdzoną przez rzeszę Klientów zdających sobie sprawę, jak istotne jest bezpieczeństwo danych firmowych oraz gwarancja odzyskania danych w sytuacji awaryjnej. iBard24 pozwala na automatyczną archiwizację danych niezależnie od tego, z jakiego źródła pochodzą – czy jest to system do zarządzania przedsiębiorstwem, czy pliki pochodzące ze smartfonów czy też komputerów pracowników firmy.

iBard24 pozwala na współdzielenie plików z innymi użytkownikami oraz na pracę grupową z dokumentami. Przesyłane dane są szyfrowane oraz replikowane, co jest gwarancją, że równiez w trakcie przesyłania nie zostaną one przechwycone.

Usługa iBard24 jest dotępna także na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Windows Phone oraz iOS. Z usługi można zatem korzystać na wszelkich popularnych platformach mobilnych, laptopie oraz komputerze stacjonarnym. Można też użytkowac iBart24 w dwojaki sposób : instalując aplikację na urządzeniu lub też uzyskując dostęp do iBard 24 przez przeglądarkę internetową.

W najnowszej wersji iBard24 wprowadzony został nowy, intuicyjny interfejs, a w najbliższej przyszłości nowy interfejs znajdzie zastosowanie także w iBard24 na platformę Android.

W razie zainteresowania ofertą iBard24 zapraszamy do kontaktów ze specjalistami firmy PolKas – dobierzemy najkorzystniejsze, pozwalające na pełne wykorzystanie iBard24 w Państwa firmie, rozwiązanie.