Skip to main content

System do zarządzania enova udostępniany jest także w modelu software as a service – SaaS. W modelu takim Klient pracuje w systemie enova poprzez internet za miesięczną opłatę abonamentową. Fizycznie baza danych oraz sprzęt znajdują się poza siedzibą firmy, a Klient nabywa prawo do korzystania z modułów systemu enova o każdej porze i z każdego miejsca na świecie. Kwestie infrastruktury technicznej, dostępności, bezpieczeństwa, szyfrowania oraz backupowania danych spoczywają na dostawcy.

W cenie abonamentu Klient zyskuje możliwość pracy w nowoczesnym modelu idealnie sprawdzającym się w firmach o rozproszonej strukturze geograficznej, w firmach, w których część pracowników to pracownicy handlowi pracujący poza siedzibą firmy.

Enova365 dostępna jest na platformie Windows Azure, a więc platformie pozwalającej na dostęp do centrów danych zarządzanych przez firmę Microsoft.

Modułem udostępnianym na platformie Windows Azure jest między innymi moduł enova365 Handel Start. Opłata miesięczna za dostęp do jednego stanowiska to tylko 94 zł miesięcznie! Jesteście Państwo zainteresowani pracą w najnowocześniejszym środowisku za niewielką opłatą miesięczną ? Zapraszamy po szczegóły!