Skip to main content

ELZAB InfoKiosk to kolejne w tym miesiącu multimedialne urządzenie dla branży retail, które oprócz swojej podstawowej roli – w tym przypadku – sprawdzania cen towarów, dzięki ekranowi dotykowemu i oprogramowaniu Android posiada dodatkowe funkcjonalności znane z tabletów opartych na tym systemie.

Podobnie jak w przypadku kasy fiskalnej Novitus NEXT, która 2 tygodnie temu znalazła się na półce w sklepie POLKAS, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w przypadku nowej sprawdzarki cen marki ELZAB jest duży wyświetlacz LCD. Duży ekran ma nie tylko pozwolić wyraźniej wyświetlać cenę, ale i przy okazji służyć do komunikowania informacji o aktualnych promocjach, które mogą być powiązane ze sprawdzanym produktem na różne sposoby.

 

InfoKiosk Elzab, pomimo znacznie bardziej rozbudowanej funkcjonalności od tradycyjnej sprawdzarki cen, stosunkowo niewiele odbiega od niej kosztem. Cenę tego urządzenia, jak i jego dane techniczne można sprawdzić na stronie Elzab InfoKiosk w naszym sklepie internetowym.