Skip to main content

Comarch JPK webinar 2017

Dokładnie za tydzień, 1 grudnia 2016 r. o godz. 11:00 firma Comarch SA organizuje webinar dotyczący jednolitego pliku kontrolnego (JPK) oraz zmian w podatkach po 1 stycznia 2017 r. Webinar będzie bezpłatny a udział w nim może wziąć każdy zainteresowany. Jedynym warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie webinarium.

Zakres szkolenia będzie obejmował zagadnienia związane z Jednolitym Plikiem Kontrolnym, którego sporządzanie od 1 stycznia 2017 będzie obowiązkowe także dla małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas webinaru przekazane zostaną informacje o tym, jakie informacje podatnik będzie zobowiązany wysyłać do Ministerstwa Finansów, a także jakich informacji dodatkowych mogą zażądać organy kontroli podatkowej, a także jakie kary grożą podatnikowi za niedopełnienie obowiązku związanego z wysyłką JPK.

Projektanci systemów do zarządzania Comarch SA zademonstrują, jak krok po kroku przygotować pliki JPK w poszczególnych programach Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum.

Oprócz zagadnie związanych z JPK w trakcie webinarium poruszone zostaną tematy dotyczące odwrotnego obciążenia w systemach do zarządzania, zmian w zakresie deklaracji VAT oraz nowa stawka podatku dochodowego i zmiany w zakresie podatku u źródła.

Webinarium prowadzone będzie przez specjalistów Comarch SA oraz firmy consultingowej Taxpoint, która jest także partnerem merytorycznym planowanego webinarium.

Zachęcamy Państwa do kontaktu ze specjalistami POLKAS oraz do zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi JPK.