Skip to main content

Miło nam poinformować Państwa, że ruszyła akcja w ramach której każdy uczestnik może bezpłatnie zdobyć wiedzę z z zakresu nowych technologii informatycznych. Organizatorem  kursu jest krakowski producent rozwiązań IT- firma Comarch, a jej partnerami m.in. firma Availo i Freshmail. Kurs jest dostępny przez Internet a  materiał obejmuje wiedzę z zakresu najważniejszych procesów zachodzących w firmie i składa się z jedenastu lekcji. Organizatorzy kursu prezentują zalety rozwiązań w chmurze,  a każdy uczestnik ma możliwość na podstawie zdobytych informacji sprawdzić, jak chmura informatyczna może im pomóc w zautomatyzowaniu powtarzalnych procesów zachodzących w firmie.

Po odbyciu szkolenia, każdy zainteresowany może przystąpić do bezpłatnego egzaminu, a po jego zaliczeniu otrzymuje imienny certyfikat „Eksperta Chmury”.

Organizatorzy i autorzy szkolenia przygotowali dla uczestników pakiet bezpłatnych usług dzięki którym,  każdy z nich ma możliwość przetestowania rozwiązania cloud computing w swojej firmie. Bonusy oferowane w trakcie kursu to kwota prawie 3000 pln do wykorzystania.