Skip to main content

Jak stworzyć e-sprawozdanie? Jak je wysłać? Jak zarządzać e-sprawozdaniami? Jakie narzędzia mogą w tym pomóc? Nowe przepisy wchodzące właśnie w życie oznaczają dodatkowe obowiązki oraz zadania dla przedsiębiorców. Kogo dotyczą owe zmiany, jak odpowiednio realizować nowe przepisy, jak złożyć elektroniczne sprawozdanie finansowe? Między innymi na te pytania opowiedzą specjaliści Comarch podczas webinaru, poświęconemu zmianom w przepisach dotyczących sprawozdawczości, na które POLKAS serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych.

Podczas szkolenia eksperci Comarch dokładnie omówią, jakie zmiany zaszły w przepisach i jak nowe prawo wpłynie na pracę przedsiębiorstw. Słuchacze dowiedzą się, jak krok po kroku stworzyć i wysłać e-sprawozdanie zgodnie ze wzorcem Ministerstwa Finansów. Dodatkowo specjaliści Comarch zaprezentują aplikację Comarch e-Sprawozdania, która zautomatyzuje oraz ułatwi całą procedurę – uczestnicy webinaru na żywo, w praktyce, poznają funkcjonalności tego rozwiązania.

W czasie szkolenia słuchacze będą mogli za pośrednictwem czatu zadawać pytania ekspertom, którzy przeanalizują i udzielą odpowiedzi na każde przesłane zgłoszenie.

Webinar odbędzie się 17 stycznia – start o godzinie 11.00. Udział w tym szkoleniu jest oczywiście bezpłatny. Informacje dotyczące rejestracji znajdą Państwo u naszych doradców – 12 634 05 44 i erp@polkas.pl. Zapraszamy!