Skip to main content

Oferta POLKAS wzbogaciła się o nowy czytnik diodowy marki Datalogic – Heron HD3100. Nazywany “Kameleonem” nowy skaner oprócz tego, że występuje w czarnej i białej wersji kolorystycznej, dzięki wbudowanemu podświetleniu i głośnikowi polifonicznemu daje bardzo ciekawe możliwości dopasowania jego charakteru do każdej placówki handlowej.

Na pozór Datalogic Heron HD3100 to kolejny ręczny skaner producenta o uznanej renomie. Różnice jednak widać od razu po podłączeniu czytnika do gniazda USB w komputerze lub terminalu, gdy wbudowane podświetlenie zaczyna się mienić różnymi kolorami.

Najważniejsza część urządzenia, czyli skaner wyposażony został w opatentowane przez Datalogic rozwiązanie Green Spot, które wizualnie potwierdza prawidłowy odczyt kodu kreskowego. Przydaje się to szczególnie w otoczeniu, gdzie wskazana jest cisza lub wręcz przeciwnie – w pomieszczeniach o znacznie podniesionym poziomie decybeli. Oczywiście sygnał głosowy, jak i green spot mogą działać jednocześnie, przy czym ten pierwszy, w formie tradycyjnego “piknięcia”, dzięki polifonicznemu głośnikowi może zostać zastąpiony dowolnie wgranym dźwiękiem, co dodatkowo podkreśli indywidualny charakter naszego obiektu.

Więcej informacji szczegółowych na temat nowego skanera, zdjęcia oraz filmy demonstracyjne można znaleźć na stronie poświęconej czytnikowi Datalogic Heron HD3100.

Heron HD3100 - dane techniczne, zdjęcia, filmy, testy