Skip to main content

Firma POLKAS oferuje Państwu swoje usługi w zakresie oprogramowania trzech polskich producentów systemów informatycznych, firm Comarch, Soneta i Sage. Usługi te obejmują doradztwo, wdrożenia, opracowywanie różnego rodzaju dodatków oraz stałą opiekę serwisową.

Integralną częścią wdrożeń są szkolenia dla użytkowników końcowych. Bardzo często spotykamy się z sytuacjami, gdy system jest już wdrożony od kilku lat, wydawać by się więc mogło, że szkolenia nie są już potrzebne, a tymczasem po bezpośrednim kontakcie okazuje się, że jest inaczej. Najczęściej wynika to z dwóch powodów:

  • zatrudnienia nowych pracowników, którzy potrzebują przeszkolenia z obsługi oprogramowania,
  • pojawienia się szeregu nowych funkcjonalności w nowych wersjach systemów.

POLKAS jako firma niezależna oferuje Państwu szkolenia ze wszystkich systemów ze swojej oferty, najczęściej poszukiwane są szkolenia z enovy, Optimy i Symfonii.
Biorąc pod uwagę duże zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi począwszy od lipca planujemy rozpocząć serię stałych, cyklicznych szkoleń dla firm pracujących na systemach z naszej oferty. Pierwsze tego typu szkolenie planujemy przeprowadzić w  czwartek 16 lipca 2015 roku.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwowania miejsc! W przypadku dużej liczby zainteresowanych z jednej firmy możliwe jest zorganizowanie szkolenia dedykowanego.