Skip to main content

Firma Comarch dzięki rozbudowanej ofercie produktowej posiada w swoim portfolio systemy informatyczne dostosowane do różnej wielkości przedsiębiorstw.

Zdecydowanie najbardziej elastycznym z nich jest Comarch ERP XL. Rozwiązanie to jest dedykowane przede wszystkim:

  • dla firm produkcyjnych, które potrzebują harmonogramowania i szczegółowego rozliczania kosztów produkcji, wraz z księgowaniem na odpowiednie konta księgowe,
  • dla przedsiębiorstw wielooddziałowych,
  • dla międzynarodowych korporacji, które potrzebują wielojęzycznego interfejsu,
  • dzięki modułom Comarch B2B oraz Comarch e-Sklep system Comarch ERP XL w pełni zaspokaja potrzeby w zakresie e-commerce,
  • dedykowany jest także wszystkim tym, którzy potrzebują rozbudowanych narzędzi analitycznych Business Intelligence,
  • a także dla przedsiębiorstw wykorzystujących magazyn wysokiego składowania (WMS) oraz wymieniających dane poprzez protokoły EDI / ECOD.

Jak widać, możliwości systemu Comarch ERP XL wykraczają daleko poza ramy standardowego ERPa.

Dzięki organizowanym przez Comarch spotkaniom z użytkownikami tego oprogramowania pojawi się w najbliższym czasie doskonała okazja do tego, aby wymienić się doświadczeniami i być może poznać nieznane i niewykorzystywane do tej pory możliwości XLa.

Zachęcamy więc Państwa do udziału w tym cyklu konferencji, które odbywać się będą począwszy od 19 do 28 września w pięciu miastach: w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz w Warszawie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem szczegółów agendy oraz uczestnictwem, zapraszamy do kontaktu z nami.