Skip to main content

IBARD 6.0 to najnowsza odsłona narzędzia Comarch do współdzielenia plików oraz tworzenia i przechowywania kopii bezpieczeństwa.

Zmiany i nowości obejmują m.in. interfejs. Jest on obecnie dostosowany do potrzeb użytkowników konta, korzystających z niego na różnych urządzeniach. Z nowej wersji IBARDa można wygodnie i komfortowo korzystać zarówno na komputerze, jak i w aplikacji mobilnej czy przez stronę www.

Pod kątem technicznym zmiany objęły szczególnie organizację backupów baz danych.  Nowa wersja umożliwia grupowanie wielu baz danych z jedno zadania, pozwala na zorganizowanie backupów w punkty przywracania oraz zapewnia dostęp do intuicyjnego kreatora przywracania baz z przechowywanej na koncie IBARD kopii. Dodatkowo zwiększono wydajność procesów backupu oraz dodano przejrzyste statystyki pobierania dla udostępnień przez link.

Co szczególnie istotne aplikacja dostępna jest od tej wersji także na system operacyjny MacOS.

Konto IBARD to niezawodne i intuicyjne rozwiązanie, które może zakupić każda firma bez względu na to, z jakiego oprogramowania korzysta. Zatem warto zadbać o bezpieczeństwo swoich danych firmowych – w tym baz danych, plików roboczych, dokumentów personalnych – i powierzyć je specjalistom w zakresie ich ochrony.