Skip to main content

„Odśwież swoją Symfonię na wiosnę” – to hasło, jakim firma Sage zachęca klientów do zaktualizowania oprogramowania. Z promocji mogą skorzystać tylko ci klienci, którzy z jakiegoś powodu zaniedbali zakup aktualizacji swego oprogramowania. Do tej pory oferta ta obejmowała moduły Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Handel oraz Kadry i Płace wyłącznie w wersjach jednofirmowych, czyli umożliwiających obsługę jednej tylko bazy danych. Począwszy od 08 kwietnia oferta ta rozszerzona została o wersję wielofirmową Symfonii, w tym również o moduły przeznaczone do pracy w biurach rachunkowych.

Przygotowana przez Sage promocja obejmuje nie tylko wykupienie najnowszej, dostępnej wersji, ale również tak zwany Symfopakiet. Dzięki jego posiadaniu firma pracująca na Symfonii otrzymuje dostęp do ukazujących się nowych wersji tego oprogramowania w ciągu roku.

Ramy czasowe promocji ograniczone są do 25 czerwca, ale radzimy się spieszyć, ponieważ praca na nieaktualnym oprogramowaniu niesie szereg zagrożeń, gdyż nie mamy żadnej gwarancji, że program działa prawidłowo i że pracuje zgodnie z przepisami prawa.

Szczególnie istotne jest to z punktu widzenia takich modułów, jak Finanse i Księgowość czy Kadry i Płace, ale też przykładowo moduł Handel po prostu musi odpowiadać aktualnie obowiązującym normom prawnym w zakresie stawek VAT czy momentem powstania obowiązku podatkowego.

Po wykupieniu upgrade jesteśmy do Państwa dyspozycji również w zakresie wgrania najnowszej dostępnej wersji Symfonii.