Skip to main content

Jak efektywnie zarządzać zespołem sprzedaży? Jak jednym palcem, z dowolnego miejsca na świecie zweryfikować efekty pracy swoich pracowników? Jak łatwo zaplanować działania i przygotować plany sprzedażowe? Z Comarch to proste!

Dla programów Comarch ERP Optima, Comarch ERP Altum i Comarch ERP XL dostępne są aplikacje mobilne Comarch Mobile – Zarządzanie oraz Sprzedaż. Umożliwiają one digitalizację procesów sprzedażowych i zarządzanie nimi z dowolnego miejsca, co pozwala na oszczędność czasu, zwiększenie efektywności i maksymalizację zysków.

Warto z tego rozwiązania skorzystać, tym bardziej, że Comarch przygotował specjalną promocję na zakup Comarch Mobile Zarządzanie dla programu Comarch ERP Optima. Do 21 czerwca rabat wynosi 20%, a od 22 czerwca do 12 lipca – 10%. Zachęcamy zatem do skorzystania z tej okazji i zakupu licencji.

Oprócz tego Comarch udostępnił także filmy instruktażowe dotyczące aplikacji Comarch Mobile. Zainteresowanych zapraszamy do ich obejrzenia lub umówienia się z naszymi specjalistami z Działu Wdrożeń na prezentację rozwiązań mobilnych Comarch.