Skip to main content

Uzyskanie czytelnego, jednolitego obrazu funkcjonowania firmy, który jest wypadkową ogromnej ilości zjawisk zachodzących w skomplikowanej grze rynkowej, może jedynie zagwarantować wdrożony, nowoczesny i dobrze funkcjonujący zintegrowany system informatyczny. Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP następujących producentów: Comarch, Soneta.

W związku z aktualną promocją możemy Państwu zaproponować wymianę systemu Dosowego na nowoczesny system ERP w atrakcyjnej cenie.

System ERP enova mogą Państwo nabyć nawet z 30% rabatem. Promocja trwa do 31.08.2012r. Upust można uzyskać w przypadku przejścia z dowolnego systemu dosowego.

System CDN Optima można nabyć z rabatem 30% lub 40%. Poziom uzyskanego rabatu zależy od tego czy posiadają Państwo system CDN Klasyka na gwarancji czy też bez. W przypadku posiadania systemu CDN Klasyka z aktualną gwarancją mogą Państwo uzyskać 40% rabatu, a w przypadku oprogramowania CDN Klasyka bez gwarancji rabat w przypadku przejścia wynosi 30%.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat aktualnych promocji prosimy o kontakt z nami.