Skip to main content

11 kwietnia o godz. 11.00 odbędzie się zdalne szkolenie dotyczące rozwiązań BI. Temat nie jest nowy, ale wciąż budzi żywe zainteresowanie – coraz więcej firm, zarówno dużych, jak i mniejszych, decyduje się skorzystać z mechanizmów analitycznych Business Intelligence. Dlaczego? O tym opowiedzą specjaliści Comarch.

Systemy Business Intelligence powstały, by pomagać firmom w przekształcaniu posiadanych danych w przydatną, podaną w przystępny i szybki sposób wiedzę. Jak można ją wykorzystać? Tak naprawdę dowolnie – np. do sprawdzenia wiarygodności dostawcy, towarów najlepiej się sprzedających i zalegających na magazynie, weryfikacji pracy przedstawicieli handlowych, sprawdzenia rentowności inwestycji, znalezienia zbędnych kosztów, sprawdzenia popularności towarów lub promocji, i tak dalej, i tak dalej. Posiadanie takiej wiedzy ułatwia i usprawnia podejmowanie decyzji biznesowych, co przekłada się na większe zyski, wzrost wydajności i oszczędność czasu.

Celem webinaru jest przybliżenie realnych korzyści biznesowych, jakie przynosi wdrożenie w firmie rozwiązań BI. Najważniejsze kwestie, jakie pojawią się na szkoleniu to zwrócenie uwagi, ile firma traci bez odpowiedniej analizy danych, jak rozwiązania BI pomagają w podejmowaniu dobrych dla biznesu decyzji oraz jak łatwe jest wdrożenie systemu BI, jeżeli korzysta się z systemu ERP.

Na webinar zapraszamy więc wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z rozwiązań BI, a chcieliby je wdrożyć – w celu rejestracji na szkolenie prosimy o kontakt z naszymi doradcami: erp@polkas.pl, 12 634 05 44.