Skip to main content

Szkolenia z zakresu oprogramowania klasy ERP przeznaczone są zarówno dla osób, które rozpoczynają pracę na nowym programie, jak i dla osób już pracujących na oprogramowaniu celem doskonalenia umiejętności. Ważne, aby szkolenia dostosowane były do faktycznych potrzeb kursantów oraz poziomu ich umiejętności.

Firma Comarch organizuje różnego rodzaju szkolenia dla osób pracujących na jej systemach, a w chwili obecnej wszyscy uczestnicy szkoleń dodatkowo w prezencie otrzymają konto iBard24 o pojemności 5 GB, bez żadnych opłat do końca roku!

Dzięki wykorzystaniu usługi iBard24 mają Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa swoich danych. Dodatkowo narzędzie to daje możliwość skonfigurowania automatycznego tworzenia kopii bazy danych oraz archiwizacji wszystkich innych plików, wedle preferencji użytkowników.

Dostęp do iBard24 możliwy jest również z urządzeń mobilnych, co w dobie rosnącej popularności smartfonów i tabletów jest dla wielu koronnym argumentem przemawiających za skorzystaniem z tej usługi.

Firma PolKas także zapewnia swoim klientom szkolenia z oferowanego przez nas oprogramowania. Oprócz systemów firmy Comarch (Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Klasyka) zapewniamy Państwu również szkolenia z obsługi oprogramowania warszawskiej firmy Sage (Symfonia i Forte), a także z systemu enova krakowskiego producenta rozwiązań informatycznych, firmy Soneta.

Szkolenia przeprowadzone mogą być w naszej siedzibie w Krakowie przy ul. Pasternik, jak i u Państwa, w zależności od preferencji.

Celem ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.