Skip to main content

W związku z modyfikacją i ulepszeniem przez producenta części elektronicznych wag DIGI serii SM100/100+/5100 , firma Polkas wdraża u pierwszego klienta system „Ruchomego sprzedawcy“. Ten innowacyjny system pozwala na obsługę konkretnego klienta przez jednego sprzedawcę, przy użyciu kilku wag.

Zadaniem sprzedawcy jest dodawanie kolejnych ważeń towarów do pamięci każdej używanej wagi, za pomocą zaprogramowanego w nich klawisza szybkiego dostępu. Obsługa klienta kończy się wydrukowaniem kodu 2D, w którym zawarte są wszystkie kody EAN13 poszczególnych wcześniej wybranych produktów. Po zeskanowaniu zbiorczego kodu 2D, lista zważonych towarów zostaje automatycznie przesłana do urządzenia fiskalnego. Drukowanie kodów 2D odbywać się może na etykietach lub na ciągłym papierze termicznym. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na skrócenie czasu obsługi klienta, dzięki sczytaniu tylko jednego kodu (2D) przy kasie, zamiast każdego produktu z osobna.

Sklepy zainteresowane wdrożeniem takiego systemu w swoich placówkach zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod nr tel.: 12 634 05 44  lub przez mail na info@polkas.pl.