Skip to main content

Przypominamy, że już jutro w krakowskim Hotelu Galaxy odbędzie się konferencja dla księgowych, poświęcona wyzwaniom, jakie przynieść może nowy stan prawny, obowiązujący w naszym kraju od 1 stycznia bieżącego roku. Chodzi tutaj głównie o zmiany związane z podatkiem VAT, a także momentem powstawania obowiązku podatkowego. Są to na tyle rewolucyjne zmiany, że wymuszają bezwzględną aktualizację używanych programów.

Konferencja organizowana jest przez krakowskiego producenta systemów informatycznych, firmę Soneta (autora programu enova) wspólnie ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce.

Program enova jest systemem klasy ERP, mającym budowę modułową. Jest to rozwiązanie elastyczne, możliwe do wdrożenia w firmach prowadzących różnego rodzaju działalność (handel, usługi, produkcja, dystrybucja), natomiast dla biur rachunkowych powstała osobna linia modułów enovy, która – z uwagi na specyfikę działalności – umożliwia pracę na wielu bazach danych klientów biur (podstawowa wersja systemu służy do prowadzenia jednej, konkretnej firmy, która zakupiła oprogramowanie).

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, na której na bieżąco informujemy Państwa o różnego rodzaju nowościach związanych z systemami do zarządzania, w tym również o ciekawych wydarzeniach związanych z tego typu rozwiązaniami.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, pozostajemy do dyspozycji.