Skip to main content

Portal iKsięgowość24 stworzony został z myślą o biurach rachunkowych, pracujących na oprogramowaniu Comarch. Z uwagi na wielkość firmy, ilość zatrudnianych pracowników i skalę działalności zdecydowana większość z nich pracuje na systemie Comarch ERP Optima, a znacznie mniej na znacznie bardziej rozbudowanym oprogramowaniu Comarch ERP XL.

Wartym odnotowania jest fakt, że część biur księgowych w dalszym ciągu używa programu Comarch ERP Klasyka, działającego pod systemem operacyjnym DOS, aczkolwiek takich biur sukcesywnie ubywa, między innymi dzięki temu, że Comarch proponuje użytkownikom Klasyki migrację na system Optima (lub ERP XL) na bardzo korzystnych warunkach.

iKsięgowość24  umożliwia prezentację oferty biura rachunkowego w branżowej wyszukiwarce w formie mniej lub bardziej rozbudowanych wizytówek, a klientom daje możliwość składania zapytań ofertowych do kilku biur jednocześnie, celem porównania ofert.

Mając na uwadze wszystkie te atuty, zarówno dla biur, jak i ich potencjalnych klientów, nie może dziwić fakt, że popularność tej wyszukiwarki branżowej stale rośnie. Z całą pewnością przyczynił się do tego również jej odświeżony wygląd, jaki funkcjonuje od 01.01.2013. Zalety te zaowocowały wzrostem liczby klientów o około 15% w miesiącu styczniu 2013r.

Firma Comarch planuje dalszą ekspansję i udoskonalanie iKsięgowości24, której efektem ma być dalszy dynamiczny przyrost klientów.