Skip to main content

Pakowarki do próżniowego pakowania żywności i ręczne pakowarki do pojemników to kolejna nowość w ofercie firmy PolKas. Urządzenia te doskonale sprawdzają się zarówno w branży spożywczej, w gastronomii, zakładach produkcyjnych jak i przetwórczych. Dzięki nim w prosty, szybki i niezwykle precyzyjny sposób można zabezpieczyć wędliny, mięso, sery, warzywa i owoce przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrzych. Pakowarki firmy CAS to niezwykle wydajne, charakteryzujące się cichą pracą profesjonalne urządzenia i maszyny. 

Urządzenia z serii CTP to inaczej zamykarki pojemników, służa do pakowania na tackach PP szerokiej gamy produktów spożywczych. Znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie produkty sprzedawane są luzem i sa przeznaczone do bezpośredniego spożycia. 

Seria CVP – to próżniowe pakowarki komorowe i bezkomorowe pakowarki zewnętrzne. Bezkomorowa zewnętrzna pakowarka próżniowa służy do pakowania produktów spożywczych i artykułów przemysłowych w woreczki zamykane próżniowo. Technika bezkomorowego pakowania umożliwia pakowanie produktów o zróżnicowanych gabarytach, przekraczajacych wymiary pakowarki. Pakowarki komorowe maja zróznicowana wielkośc komory pakujacej a poszczególne fazy cyklu pakowania realizowane sa zgodnie z parametrami ustawionymi w pamięci sterownika. Dzięki temu istnieje możliwość automatycznego sterowania praca urzadzenia ( krótki czas pakowania).

            

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń pod nr tel.: 12 634 05 44  lub napisz  info@polkas.pl