Skip to main content

Terminale fiskalne Posnet Thermal HD (łączące w sobie drukarkę fiskalną oraz wydajny komputer PC) będące owocem współpracy firm Posnet Polska S.A. oraz Intel są już dostępne w ofercie Polkas.

Nowy produkt można zakupić w 2 konfiguracjach jednostki centralnej: opartej na procesorach Intel Core i3-3217U oraz Intel Celeron 847. Do urządzeń producent dołącza od razu system operacyjny POSReady 7, ale można je tez kupić w wersji bez oprogramowania. Dodatkową opcją jest możliwość wyboru wyświetlacza zintegrowanego z kasą lub wolnostojącego. Na zakupione urządzenia jest 2 letnia gwarancja.

Rozwiązanie to daje szerokie spektrum zastosowań w punktach sprzedaży oraz gwarantuje oszczędność miejsca, redukcję okablowania, bezawaryjność i funkcjonalność. Dodatkowo otwiera nowe możliwości biznesowe, pozwalając np. na wyświetlanie i zarządzanie reklamą w formie cyfrowej (digital signage). Urządzenia te stanowią istotny postęp w rozwoju stanowisk kasowych, które zyskają na funkcjonalności, ergonomii i bezpieczeństwie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.