Skip to main content

System multiinterfejsowy, czyli cztery twarze enova365 Multi

Każdy ma swój styl pracy i swoje ulubione narzędzia. Dla jednych jest to komputer, dla innych tablet lub smartfon. Wielu z nas nie wyobraża sobie pracy bez laptopa i dostępu do danych z każdego miejsca. W przedsiębiorstwach pewne zadania czy stanowiska wymagają mobilności i jednocześnie dostępu do bazy danych. Oprogramowanie enova365 Multi wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując różne interfejsy w zależności od sprzętu, jakim posługuje się dany użytkownik: okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy i komórkowy.

Interfejs okienkowy jest podstawową wersją, jaką otrzymuje każdy użytkownik programu. Jeśli przedsiębiorca wybrał standardowy, stacjonarny model dostępu, w którym enova365 jest instalowana na komputerze lub laptopie, to właśnie na tym interfejsie będzie pracował.

W wersji enova365 Multi możliwości jest więcej. Oprócz interfejsu okienkowego użytkownik może korzystać także z pozostałych opcji, w zależności od sprzętu, jakim posługuje się w pracy. Jeśli loguje się do programu przez przeglądarkę HTML, enova365 będzie dostępna w interfejsie przeglądarkowym. Dla pełnego komfortu i płynności pracy producent sugeruje korzystanie z przeglądarki Google Chrome lub Internet Explorer 11 i nowszych. Użytkownicy korzystający np. z tabletu lub czytnika z ekranem dotykowym pracują na programie z interfejsem dotykowym. Opracowany on został dla systemu Windows 8.1 i nowszych. Z kolei interfejs komórkowy, zwany też smartfonowym, stworzony dla systemu Android 4.4.1 i nowszych, przeznaczony jest oczywiście dla osób korzystających w codziennej pracy ze smartfona.

Na jednym stanowisku w danym momencie można korzystać z jednego interfesju. Oczywiście każdy z nich posiada funkcjonalności niezbędne do działania modułów im dedykowanych oraz możliwości technicznych i sprzętowych. Dzięki temu, że na poziomie bazy danych i logiki biznesowej oprogramowanie enova365 pozostaje takie samo dla wszystkich narzędzi, użytkownik ma gwarancję, że pracuje na tym samym systemie, niezależnie od urządzenia i interfejsu, z jakiego korzysta.

Wszystkich Państwa zainteresowanych szczegółowymi informacjami oraz oprogramowaniem enova365 Multi zapraszamy do kontaktu z działem handlowym POLKAS, telefonicznie 12 634 05 44 lub mailowo na erp@polkas.pl

]]>