Skip to main content

System Symfonia to rozwiązanie elastyczne, proste w obsłudze, a jednocześnie zgodne ze światowymi standardami. To pakiet zintegrowanych programów, który wspomaga zarządzanie i wspiera codzienną działalność firmy.

Miło nam poinformować Państwa, że firma Sage udostępniła najnowszą wersję systemu Symfonia  2014, opracowaną pod kątem nowych przepisów i dostosowaną do zmian prawnych, które wejdą w życie od 2014 roku.

Zmiany legislacyjne a aktualizacja oprogramowania…  

W związku z nową ustawą o podatku VAT każdy użytkownik systemu będzie musiał wdrożyć zmiany w swojej codziennej pracy. Dotyczy to głównie fakturowania i operacji związanych z identyfikacją momentu powstawania obowiązku podatkowego. Aby dostosować system do zmian legislacyjnych, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsza aktualizacja oprogramowania do najnowszej wersji.

W aktualnej wersji systemu Symfonia 2014, w programach Handel, Finanse i Księgowość oraz Faktura pojawiły się funkcjonalności, dzięki którym użytkownicy będą rozliczać podatki zgodnie z nowymi regulacjami prawnymi.

Jeśli chcecie Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat systemu Symfonia 2014 zapraszamy do kontaktu ze specjalistami PolKas.