Skip to main content

Sure POS 100 IBM – nowość w segmencie terminali stosowanych w punktach obsługi klienta.
Innowacyjny wygląd, niewielkie rozmiary, wysoka funkcjonalność, to tylko niektóre z zalet tego urządzenia. Procesor VIA C7 2.0 GHz pozwala na uruchomienie i sprawne korzystanie z dzisiejszych i przyszłych aplikacji sprzedażowych jak również programów zaopatrzeniowych i zarządzających. Jego architektura pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię, zmniejszając tym samym koszty użytkowania.
Propozycja taka skierowana jest dla niewielkich placówek handlowych, które chcą utrzymać rentowność i wydajność dużych systemów sprzedaży detalicznej.
Sure POS 100 to terminal kasowy z monitorem LCD zintegrowanym z klawiaturą, czytnikiem kart magnetycznych oraz szufladą kasową w jednym, to niebywała równowaga pomiędzy projektem „wszystko-w-jednym” a elastycznością. Klienci mogą wybrać monitory, szuflady kasowe, jak również opcje wewnętrznego napędu CD-ROM. Zasilane i standardowe porty we/wy pozwalają podłączyć istniejące oraz przyszłe urządzenia peryferyjne. Pozwala to na stworzenie taniego i kompletnego systemu oraz zaoszczędzenie problemów związanych z wdrożeniem niesprawdzonych rozwiązań różnych producentów. Dodatkowym plusem tego urządzenia jest możliwość podłączenia dowolnej drukarki fiskalnej dostępnej na Polskim rynku.
IBM Sure POS 100 to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zmniejszeniu kosztów modernizacji placówki a zarazem zwiększenia wydajności systemu do obsługi placówki handlowej.