Skip to main content

Na rynku dostępnych dziś systemów informatycznych standardem są te pracujące w środowisku Microsoft Windows. Mimo tego wielu użytkowników systemów IT w dalszym ciągu wykorzystuje jeszcze programy działające na platformie MS DOS.

Jednym z popularniejszych programów DOS-owych jest system Comarch ERP Klasyka, używany najczęściej jako narzędzie do sprzedaży i fakturowania, a także przez biura rachunkowe jako program do prowadzenia księgowości oraz kadr i płac.

Producent tego rozwiązania, firma Comarch, zachęca swoich klientów do przejścia na Windowsowy odpowiednik Klasyki – system Comarch ERP Optima. Jest to rozwiązanie przede wszystkim o wiele bardziej elastyczne i konfigurowalne pod indywidualne potrzeby i przyzwyczajenia użytkowników.

Oprócz tego, zgodnie z tym, o czym pisaliśmy wcześniej, standardem dziś jest oprogramowanie działające pod Windowsem, w związku z tym Optimę zdecydowanie łatwej jest połączyć z innymi programami. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadku biur księgowych, które – z uwagi na specyfikę swojej działalności – bardzo często potrzebują zintegrować używany przez siebie system z rozwiązaniami, jakich używają klienci biura. Wpływa to na szybkość i jakość obsługi, a często również na ceny usług księgowych.

Celem zachęcenia swoich klientów do migracji z Klasyki na Comarch ERP Optimę firma Comarch przedłużyła funkcjonowanie promocji Migracja, na mocy której dotychczasowi użytkownicy Klasyki mogą przejść na Optimę na preferencyjnych warunkach. Na wysokość rabatu wpływa kilka czynników, między innymi to, czy program Klasyka jest na gwarancji, a także jaka jest wartość posiadanych licencji tego oprogramowania.

Podobną promocję (też dedykowaną dla klientów pracujących na programach DOS-owych) uruchomiła również firma Soneta, producent systemu enova.

Nasz Dział Handlowy udzieli Państwu wszelkich informacji na temat promocji Migracja firm Comarch i Soneta, a także obliczy wysokość rabatu, jaki Państwu przysługuje.

Zapraszamy!