Skip to main content

Sprzedaż internetowa w Europie coraz szybciej się rozwija czego potwierdzeniem są raporty oraz analizy instytucji specjalizujących się w badaniach rynkowych. Prognozy rozwoju rynku e-commerce zakładają dalszy rozwój tego kanału sprzedaży. Z naszych obserwacji rynku wynika, że coraz więcej firmy poszukują systemów informatycznych zintegrowanych ze sklepem internetowym. System ERP powiązany ze sklepem internetowym oraz analizami biznesowymi BI jest jedną z najlepszych inwestycji na przyszłość. Comarch ERP e-sklep w wersji 6.7 współpracuje z systemami klasy ERP:

  • Comarch ERP Optima 2013
  • Comarch ERP Altum 5.5 i wyższa
  • Comarch ERP XL 11

Comarch ERP e-sklep, który dostępny jest w wersji standard i enterprise.

Udostępniona jest nowa wersja sklepu Comarch ERP mobilny e-sklepu zoptymalizowanego na tablety i smartfony. Dodano możliwość powiadamiania klientów wiadomościami sms o poszczególnych etapach realizacji zamówienia zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem.

Umów się z nami na prezentacje. Na spotkaniu zaprezentujemy system i podpowiemy jakie rozwiązanie najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy. Jesteśmy dostępni pod numerem 12 634 05 44 oraz pod adresem erp@polkas.pl

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i współpracy.