Skip to main content

Comarch jest tym producentem oprogramowania księgowego i kadrowo – płacowego, który dba nie tylko o niezawodność i aktualność swoich programów, ale również o wyedukowanie ich użytkowników. Przejawem takiego działania jest zaplanowane na dni pomiędzy 3, a 17 czerwca bieżącego roku kolejne już seminarium organizowane pod hasłem „Nowoczesne biuro rachunkowe – obsługa klientów online”.

Jak sama nazwa wskazuje, jest ono dedykowane dla biur rachunkowych, ale nie tylko, ponieważ do rejestracji zapraszani są również pracownicy działów księgowych, controllingowych, kadrowych, płacowych oraz dostawcy różnego rodzaju usług finansowych.

Rejestracja jest bezpłatna, ale niezbędna. W celu rejestracji na konferencję prosimy o kontakt pod adresem erp@polkas.pl lub numerem 012 634 05 44. W seminarium wziąć udział mogą zarówno klienci, jak i potencjalni klienci firmy Comarch, a także inne potencjalnie zainteresowane osoby.

Prelekcje prowadzone będą w około 30 minutowych blokach i dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień księgowych i podatkowych, ale nie tylko ponieważ część prezentacji poświęcona będzie zagadnieniom marketingowym, internetowym, kwestiom bezpieczeństwa w sieci, a także bardzo aktualnym (szczególnie w ostatnim czasie) tematom pracy zdalnej oraz oprogramowania w chmurze. Osobny blok poświęcony będzie nowościom wprowadzonym w jednym z najpopularniejszych wśród biur rachunkowych programie, jakim jest Comarch ERP Optima.

Serdecznie zapraszamy do udziału i rejestracji.