Skip to main content
Aktualności

Sage Symfonia Forte – nowości w ofercie firmy producenta programu.

By 20 czerwca 2017No Comments

Czerwiec to czas podejmowania ostatnich przed sezonem urlopowym decyzji i planów. Jest to więc okres, kiedy czołowi producenci oprogramowania starają się zachęcić potencjalnych klientów i przyciągnąć ich do siebie.
W tym roku szeroko zakrojoną ofensywę produktową przeprowadził warszawski potentat na rynku rozwiązań klasy ERP, firma Sage. Wśród najświeższych propozycji na szczególną uwagę zasługują:
– wprowadzenie na rynek nowego produktu Sage Kadry i Płace One Payroll, którego premiera nastąpiła 10 maja bieżącego roku. Jeszcze tylko kilka dni pozostało na to, aby skorzystać z preferencyjnych warunków przejścia z Symfonii 1.0 oraz Symfonii 2.0 na bogatszą i nowocześniejszą wersję One Payroll.
– w połowie czerwca ukazała się Sage Symfonia ERP w wersji 2018. Symfonia ERP to aktualna nazwa Systemu Zarządzania Forte, która pracuje na silniku bazy danych SQL, również (z pewnymi ograniczeniami) na jego darmowej wersji SQL Express.
– tylko do 27 czerwca obowiązują promocje na przejście z Symfonii na Symfonię ERP, a także rabaty dla nowych klientów – firm oraz biur rachunkowych.
– od początku lipca zmienią się warunki przejścia na Symfonię 2.0. Będą one mniej korzystne niż obecnie obowiązujące, w związku z tym radzimy nie czekać z decyzją do ostatniej chwili.
– przygotowano także specjalne warunki zakupu oprogramowania Symfonia na kluczu sprzętowym dla biur rachunkowych.
To tylko niektóre nowości z oferty Sage, celem uzyskania szerszych informacji zapraszamy do kontaktu z nami.
Systemy Symfonia i Symfonia ERP to uniwersalne rozwiązania informatyczne, świetnie sprawdzające się w firmach handlowych, usługowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, biurach rachunkowych oraz – z racji na międzynarodowy charakter – w wielooddziałowych korporacjach interkontynentalnych.