Skip to main content

enova365_logoOprogramowanie klasy ERP w standardowej wersji dedykowane jest do prowadzenia jednej firmy (jednej bazy danych). Wyjątkiem są tu programy dla biur rachunkowych, dające możliwość pracy na wielu bazach danych klientów biur. Jednak aby zakupić licencje jak dla biur księgowych należy wylegitymować się dokumentem potwierdzającym prowadzenie usługowej działalności księgowej na rzecz podmiotów trzecich. Dodatkowo musi to być działalność wiodąca lub określenie „biuro rachunkowe” musi figurować w nazwie firmy.

Dla firm potrzebujących licencji dla kilku podmiotów gospodarczych, alternatywą jest zakup oprogramowania enova w wersji wielofirmowej. Taka możliwość istnieje w przypadku modułów w wersjach platynowych, które są niestety nieco droższe od srebrnych i złotych, ale w zamian za to ich cena zawiera w sobie wszystkie moduły dodatkowe!

Silnym argumentem przemawiającym za zakupem systemu enova365 w wersji platynowej wielofirmowej właśnie teraz jest rabat w wysokości 20%, możliwy do uzyskania do końca lipca. Promocja dotyczy nowych klientów, którzy dokonują zakupu licencji do prowadzenia maksymalnie 5 podmiotów (firm).

Celem zapoznania się ze szczegółami promocji prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.