Skip to main content

Comarch już po raz czwarty organizuje konferencję dedykowaną przedsiębiorstwom produkcyjnym. Odbędzie się ona w Katowicach (28 maja), Poznaniu (29 maja), Warszawie (30 maja) i Wrocławiu (4 czerwca). Wraz z producentem zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

W tym roku głównym obszarem tematycznym jest digitalizacja w produkcji i jej wpływ na rozwój firm. Nowością podczas konferencji będzie dodatkowy panel poświęcony zarządzaniu finansami w branży produkcyjnej oraz zmianom w przepisach istotnym z punktu widzenia przedsiębiorstw zajmujących się produkcją. Gościem specjalnym podczas konferencji będzie ekspert z ramienia IDC, który opowie o roli i znaczeniu procesów digitalizacji w kontekście rozwiązań ERP.

Podczas konferencji będzie można nie tylko spotkać się i porozmawiać ze specjalistami, ale także wymienić się doświadczeniami z innymi użytkownikami systemów ERP dedykowanych branży produkcyjnej. Dzięki bogatej merytorycznie, podzielonej na panele agendzie każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w wykładach dotyczących interesującego go obszaru.

Jakie tematy zostaną poruszone podczas konferencji?

  • Jak digitalizacja może ułatwić codzienną prace na hali produkcyjnej?

  • Jak wykorzystać narzędzia informatyczne do planowania produkcji i kontroli jakości?

  • Jak szybko rejestrować przebieg procesu produkcyjnego dzięki narzędziom MES i WMS?

  • Jakie usprawnienia w obszarze utrzymania ruchu oraz rozliczania produkcji można uzyskać dzięki systemowi klasy ERP?

To oczywiście jedynie kilka wybranych zagadnień, o których opowiedzą eksperci. Szczegółowe informacje na temat agendy oraz rejestracji na konferencję są dostępne w naszym Dziale Handlowym – 12 643 o5 44 i erp@polkas.pl.