Skip to main content

Sprzedaż internetowa z roku na rok rośnie w siłę. Aż 73% internautów deklaruje, że dokonuje zakupów przez Internet. Ogromny potencjał sprzedaży online widzą nie tylko sklepy internetowe czy platformy sprzedażowe i aukcyjne. Comarch, udostępniający swoim klientom portal sprzedaży internetowej wszystko.pl, także postanowił unowocześnić tę platformę, odświeżyć interfejs i wprowadzić nowe korzyści dla kupujących i sprzedających.

Portal wszystko.pl nazywany jest wirtualną galerią handlową. Na platformie sprzedawać swoje produkty może każdy przedsiębiorca, korzystający z oprogramowania Comarch ERP. Kupujący mają zatem do dyspozycji szeroki wybór towarów z wielu branż, mogą porównywać różne oferty, korzystać ze specjalnych promocji. Dzięki wykorzystaniu wspólnego koszyka, można złożyć jedno zamówienie na zakupy od różnych sprzedawców.

Dla sprzedających wszystko.pl jest dodatkowym kanałem sprzedaży oraz możliwością promocji swojego sklepu internetowego oraz firmy. Portal współpracuje z systemem Comarch ERP Optima, dzięki czemu zamówienia i dane kupujących są automatycznie zapisywane w systemie, co pozwala na sprawną obsługę kolejnych kroków związanych z realizacją zamówienia.

W tym roku Comarch planuje wprowadzenie nowej odsłony wszystko.pl. Wśród korzyści oprócz unowocześnionego interfejsu znajdzie się możliwość bezprowizyjnego wystawiana swoich produktów na portalu oraz stworzenia indywidualnej strony, będącej wizytówką danego sprzedawcy, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa.

Wszystkich zainteresowanych szczególnymi informacjami dotyczącymi platformy wszystko.pl zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.