Skip to main content

Konkurs Biznes Trendy to cykliczna już rywalizacja na polu najlepszych i najciekawszych Case Studies opisujących wdrożenia systemu enova365. W tym roku w szranki stanęło kilkadziesiąt firm partnerskich z całej Polski – nie mogło wśród nich zabraknąć także firmy POLKAS.

Nadesłane opisy oceniane są zarówno pod kątem merytorycznym, jak i wizualnym przez sześcioosobową komisję. Nasi specjaliści zaprezentowali swoje doświadczenia z wdrożeń z systemu enova365 przeprowadzonych w ubiegłym roku. Przedstawiliśmy rozwiązania konkretnych potrzeb i wymagań Klientów – firm Marema, Krakowski Park Technologiczny i Urbaś Sp. z o. o.

Oprócz standardowych procedur wdrożeniowych zmierzyliśmy się z takimi wyzwaniami jak migracja danych kadrowo-płacowych z oprogramowania Sage Symfonia, zaawansowane, wielostopniowe procesy Workflow, integracja z platformami e-commerce, wdrożenie rozwiązań B2B oraz EDI, integracja z wagami najazdowymi czy zarządzanie produkcją i procesem hodowli. Dzięki temu, że POLKAS nie boi się takich wyzwań oraz ma doświadczonych wdrożeniowców i programistów, a system enova365 jest elastyczny i otwarty, mieliśmy się czym pochwalić!

Z dumą i radością przyjęliśmy więc wiadomość o znalezieniu się w wąskim gronie zwycięzców. To dowód na to, że nasi specjaliści mają wiedzę, dzięki której mogą wyjść naprzeciw wyspecjalizowanym oczekiwaniom i tworzyć rozwiązania, które wykraczają poza standardowe funkcjonalności. To także – a właściwie przede wszystkim – dowód na zaufanie naszych Klientów, za które wszystkim dziękujemy! Takie wyróżnienie oraz docenienie naszej pracy motywuje nas do podejmowania wciąż nowych wyzwań na polu wdrożeń systemów klasy ERP.