Skip to main content

RODO, czyli Generalne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, jest wciąż gorącym tematem. Budzi wiele obaw, pytań, wątpliwości w różnych aspektach: prawnych, merytorycznych i technicznych.

Posiadanie systemu ERP takiego jak Comarch ERP Optima gwarantuje zgodność jego mechanizmów z przepisami prawa – zatem możemy mieć pewność, że będzie on odpowiadał także wymogom RODO. Jednak funkcjonalność oprogramowania ERP jest tak naprawdę końcem ciągu procedur i zmian, jakie trzeba w firmie przeanalizować i wprowadzić lub udoskonalić. Szerzej o wszelkich aspektach nowego rozporządzenia opowiedzą eksperci Comarch podczas webinarium, które odbędzie się w czwartek 22 lutego o godz. 11.00.

W webinarium może wziąć udział każdy zainteresowany. Szkolenie poprowadzi Monika Puszkarska, prawnik firmy Comarch, która przybliży zarówno prawne aspekty RODO, jak i praktyczne sposoby, które pomogą w przygotowaniu do zmian. Podczas całego webinarium będzie dostępny czat, na którym eksperci będą odpowiadać na wszelkie pytania.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu zapraszamy do zgłoszenia na erp@polkas.pl – otrzymają Państwo informacje dotyczące rejestracji na to wydarzenie.