Skip to main content

Sprawny system informatyczny to dzisiaj podstawa każdego przedsiębiorstwa. Na topie są systemy rozwojowe, dające szereg możliwości rozbudowy i cyfryzacji firmowych procesów. W dzisiejszym artykule chciałbym jakie możliwości daje oprogramowanie zarówno enova365 jak i Comarch ERP Optima oraz ERP XL dla firm zarządzających transportem zbiorowym.

  1. Możliwości integracji z innymi transportowymi systemami informatycznymi.

W wielu firmach zakorzenione są już transportowe systemy informatyczne z których korzystają dyspozytorzy oraz kierowcy (dostają np. grafik w formię powiadomienia). Nasza firma oferuje możliwość integracji tego oprogramowania z oferowanymi przez nas systemami. Integracje tworzone są przez nasz dział programistyczny indywidualnie według wytycznych oraz potrzeb Klienta.  W rezultacie otrzymujemy integrację pozwalającą na sprawną wymianę danych między systemami.

  1. Kadry Płace.

Zarządzanie zasobami ludzkimi skutecznie dzięki szybkiemu i łatwemu dostępowi do pełnej informacji o pracownikach. Moduł współpracuje z Programem Płatnik i rejestratorami czasu pracy.

  1. Księgowość.

Kompleksowa kontrola finansów przedsiębiorstwa z księgowością prowadzoną w oparciu o plan kont.. Poza funkcjami opartymi o ogólne zasady prowadzenia księgowości, system oferuje narzędzia, automatyzujące proces ewidencjonowania dokumentów oraz operacji gospodarczych.

  1. Środki trwałe.

Moduł pozwalający prowadzenie ewidencję środków trwałych według Krajowych oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowych. Program pozwala na między innymi pełną rejestracje zdarzeń związanych ze środkami trwałymi.

  1. Zarządzanie odzieżą.

Moduł wspierający proces związany z wydawaniem oraz zarządzaniem odzieżą roboczą. System oferuje możliwości kontrolowania ilości wydanej odzieży oraz pozwala tworzyć zestawienia np. jakie wyposażenie powinno być na danym stanowisku (dostępne w enova365).

  1. Pulpity Pracownicze i Kierownicze.

Moduły dostępne tylko w enova365. Główną funkcjonalnością jest elektroniczny obieg dokumentów pracowniczych (np. wnioski urlopowe). Pulpit Kierownika daje elektroniczny dostęp do danych kadrowo-płacowych podległych pracowników oraz własnych. Dzięki temu modułowi kierownik może zaakceptować urlop pracownika jednym kliknięciem oraz może kontrolować liczbę godzin a także ustalać zastępstwa.

  1. Serwis.

Dla każdego urządzenia dostępna jest pełna historia jego napraw oraz przeglądów. Istnieje możliwość zlecenia napraw lub przeglądu wybranego urządzenia.

  1. Elektroniczny Obieg Dokumentów.

System pozwalający na przesyłanie dokumentów w formie cyfrowej wg ustalonej ścieżki akceptacji. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu oraz zasobów w porównaniu do papierowego obiegu dokumentów.

  1. Integracja z KSeF.

Oprogramowanie enova365 jak i Comarch ERP Optima i ERP XL będą gotowe do integracji z Krajowym Systemem e-Faktur który na ten moment zostanie wprowadzony od 1 stycznia 2024r. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy już dziś na rozmowę z naszym konsultantem! Dobierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do profilu Państwa firmy!

Tel: (12) 634 05 44

e-mail: erp@polkas.pl