Skip to main content
Aktualności

Nowości w licencjach oprogramowania enova365.

By 9 listopada 2017No Comments

Nie od dziś wiadomo, że ten kto stoi w miejscu tak naprawdę cofa się. Dotyczy to także (a może przede wszystkim!) branży informatycznej. Oprogramowanie, które nie ewoluuje, nie jest aktualizowane przestaje przystawać do potrzeb rynku i w efekcie tego znika.

Na brak nowości z całą pewnością narzekać nie mogą użytkownicy systemu enova365. Jego producent, firma Soneta dba o ciągły rozwój swojego programu – zarówno w kwestii zmian prawnych, jak i nowości funkcjonalnych.

Jedną z nich jest zupełnie nowy moduł enova365 e-Sklepy Konektor. Służy on do integracji Handlu enovy z e-Sklepem na platformie Magento. Ważne, że za pomocą Konektora da się połączyć kilka e-Sklepów równocześnie. Wymagany do tego jest moduł Handel w wersji minimum złotej. Konektor dostępny będzie w każdym modelu licencjonowania – on premise, ASP oraz Azure.

Kolejna nowość to moduł enova365 Harmonogram Zadań na platformę usługową Software as a Service, czyli za cenę miesięcznego abonamentu.

Obydwa te moduły do oficjalnej sprzedaży trafią w dniu 1 grudnia 2017, natomiast istnieje możliwość ich zakupu jeszcze w listopadzie, w przedsprzedaży. W tym celu prosimy o kontakt z firmą POLKAS, przedstawimy warunki zakupu oraz ceny.

Nowością w ramach już funkcjonującego modułu, o której też warto w tym miejscu wspomnieć jest wprowadzenie obsługi nowego webservicu w Elektronicznych Wyciągach Bankowych. Tym nowym webservicem jest BGŻ PNB Paribas. Jest on drugim zintegrowanym z enovą, po Raiffeisen webservice. Integracja na tym poziomie z następnymi bankami jest tylko kwestią czasu.