Skip to main content

W ofercie POLKAS dostępna jest już nowa drukarka fiskalna ZETA – produkt jednego z czołowych polskich producentów urządzeń fiskalnych jakim jest firma Elzab.

Nowa drukarka to przede wszystkim ukłon w stronę małych i średnich placówek handlowych, które zyskają w standardzie oprócz wydruku paragonów fiskalnych również możliwość wystawiania faktur. Jedną z dodatkowych ciekawych opcji drukarki jest możliwość wydruku kodów promocyjnych QR na paragonach. Poza tym drukarke można wyposażyć w zewnętrzny wyświetlacz, jak również wykorzystać jako urządzenie mobilne dzięki możliwości zasilania z instalacji samochodowej. Rozbudowane menu daje możliwość wybrania protokołu komunikacyjnego spośród 3 standardów. Te i inne możliwości czynią to urządzenie porównywalnym z innymi bardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami dostępnymi na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu niewygórowanej ceny jego zakupu.

 

Zainteresowanych zapraszamy do zakupu urządzeń na naszej stronie internetowej lub kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.