Skip to main content

Jako, że sezon letni trwa w najlepsze, firma Sage, warszawski producent systemu ERP Symfonia ogłosił nową promocję, z której skorzystać mogą klienci już pracujący na Symfonii oraz nowi, potencjalni użytkownicy tego oprogramowania.

Promocja ta obejmuje zarówno licencje Symfonii, jak i abonamentową usługę Symfopakiet, dającą dostęp do ukazujących się nowych wersji systemu. Co warte podkreślenia, Lato z Symfonią to zniżki również na Symfonię Pro, czyli oprogramowanie Sage wzbogacone o analizy i wykresy.

Promocja polega na uzyskaniu rabatów na moduły Symfonii w wersji podstawowej oraz wersjach Pro. Rabat „oddawany” jest w formie bonu, jaki wykorzystać można w sieci sklepów sportowych Go Sport na dowolne zakupy. Bon na kwotę będącą równowartością 10% poczynionych zakupów Symfonii można zrealizować samemu lub podarować go komuś w formie prezentu – jest to bon na okaziciela.

Promocja wystartowała w ubiegły poniedziałek 7 lipca, zakres czasowy jej obowiązywania określony został na dzień 26 września.