Naprawa i konserwacja krajalnic

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Naszym głównym celem jest zaopatrywanie klientów w wysokiej jakości produkty firmy Ma-Ga po najbardziej konkurencyjnych cenach i w jak najkrótszym terminie.

Posiadamy bogate zaplecze techniczne oraz zespół wyszkolonych fachowców, dzięki czemu firma POLKAS uzyskała status autoryzowanego punktu serwisowego urządzeń firmy Ma-Ga.

Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz konserwacje wszystkich modeli krajalnic dostępnych w ofercie. Ponadto oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz terminową naprawę. Naszym priorytetem jest szybki kontakt i jak najszybsze zdiagnozowanie problemu. Proponujemy zarówno pomoc telefoniczną dzięki której można samodzielnie uporać się z usterką jak również jak również w przypadkach, kiedy niezbędna jest nasza obecność błyskawiczną naprawę oraz fachowe doradztwo u klienta i w siedzibie naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane krajalnice spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Służymy naszą pomocą w każdej sytuacji. Pracownicy naszego serwisu są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy firmy.

Masz kłopot z krajalnicą?

Zajmiemy się tym szybko, sprawnie i niedrogo!

Nasza cena za usługę nie przekroczy 250 zł netto.

Potrzebujesz szczegółowej oferty lub dodatkowych informacji, zadzwoń do nas – tel. 12 634 05 44 lub napisz info@polkas.pl